Légiósok: Hajnal Tamás nem zárta ki a hazatérést sem

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.05. 08:52
Hajnal Tamás egy év után elhagyta az Ingolstadt csapatát, a nemrégiben szerződést bontó labdarúgó nem zárja ki a lehetőségét, hogy itthon folytatja pályafutását, de a DIGI Sport Reggeli Start című műsorában azt nyilatkozta, egyelőre a külföldi csapatválasztásra is ugyanezt tudja mondani.

„Augusztus 27-én sikerült végre felbontani a szerződésemet az Ingolstadttal, a folytatással pedig nem szeretnék kapkodni. Szeretnék nyugodt, átgondolt döntést hozni – mondta a jövőjéről Hajnal Tamás. – Tavaly túl hamar hoztam meg a döntést, hogy a Stuttgartból az Ingolstadtba igazolok, nem szeretnék elsietni semmit, ezért mérlegelem a lehetőségeket. Nem vagyok semmilyen nyomás alatt, a lehető legjobbat próbálom választani. Az ingolstadti évet pedig szeretném elfelejteni, mert szakmailag nem úgy sikerült, ahogy a korábbiak.” Hajnal Tamás. – Tavaly túl hamar hoztam meg a döntést, hogy a Stuttgartból az Ingolstadtba igazolok, nem szeretnék elsietni semmit, ezért mérlegelem a lehetőségeket. Nem vagyok semmilyen nyomás alatt, a lehető legjobbat próbálom választani. Az ingolstadti évet pedig szeretném elfelejteni, mert szakmailag nem úgy sikerült, ahogy a korábbiak.”

„Jelenleg is Ingolstadtban vagyok, a második csapattal edzek – árulta el a játékos, aki csak néhány napra, a válogatott társakat meglátogatni érkezett haza. – A további változásokig ott is maradok, és ott készülök a leendő feladatokra. Nem zárom ki a lehetőségét, hogy hazatérjek, de konkrétumokról nem tudok beszámolni. Elsősorban külföldi szerződésben gondolkodom. Nálunk ennek a döntésnek magánéletbeli súlya is van a feleségemmel, hiszen hosszú évek légióskodása után kell határozni az irányról.”

A Fradi-nevelés Hajnal arra a kérdésre, hogy valóban megkereste-e a Ferencváros, így válaszolt: „Ne menjünk bele a részletekbe. Ha konkrétum lesz, úgyis hamar megtudja a közvélemény.”

Az 59-szeres válogatott játékost a Szalai-ügyről is megkérdezték, a középpályás így reagált: „Nehéz kommentálni [Szalai nyilatkozatát]. Az időpont mindenképp egy kicsit szerencsétlen” – jelentette ki a 33 éves labdarúgó.

Legfrissebb hírek

A Ferencváros szerződtette a Puskás Akadémiától távozó svéd támadót – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 órája

NS-infó: a Fraditól távozó 20 éves támadó Nyíregyházán köthet ki

Labdarúgó NB I
13 órája

A ghánai támadó távozik a Ferencvárostól – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 19:23

Ausztrál válogatott szélsőt szerződtetett a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 16:06

Eldar Civic: Bekereteztetem a Ferencváros-mezemet

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 11:09

Az NB I-ből igazolt a Liverpool, a Fradi folytatta, az Újpest megkezdte az átigazolásokat – körkép

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 09:27

Hét ferencvárosi mérkőzés után visszatér Hollandiába a szélső – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.12. 18:16

Varga Barnabás: Nem túlzás, több góllal is győzhettünk volna

Magyar válogatott
2025.06.12. 07:15
Ezek is érdekelhetik