Ázsiai BL: Ádámék kettős győzelemmel jutottak tovább

H. Á.H. Á.
2024.02.21. 12:05
Ádám Martin 64 percet játszott (Fotó: Getty Images)
Az Ádám Martint foglalkoztató dél-koreai Ulszan HD az első mérkőzés 3–0-s győzelme után a visszavágón 2–1-re nyert, kettős győzelemmel került a legjobb nyolc közé az ázsiai Bajnokok Ligájában.

Az ázsiai Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján Ádám Martinnal a kezdőjében felálló Ulszan HD a 14. percben megszerezte a vezetést Kim Dzsi Hjeon góljával a japán Kofu vendégeként. A vendégek birtokolták többet a labdát a vezetés megszerzése után is, ám a hazaiak lőttek többet kapura. Ennek ellenére csak a 88. percben sikerült egyenlíteniük, ám végül még a döntetlennek sem örülhettek, mert Dzso Min Kjo a ráadás negyedik percében megszerezte a győzelmet az Ulszannak. A dél-koreai bajnokcsapatnál Ádám Martin a 64. percig volt a pályán.

Az Ulszan a következő körben a szintén dél-koreai Csonbuk Hyundai Motors ellen lép pályára.

ÁZSIAI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Kofu (japán)–Ulszan HD (dél-koreai) 1–2 (Micuhira 88., ill. Kim Dzsi Hjeon 14., Dzso Min Kjo 90+4.)
Továbbjutott: az Ulszan HD 5–1-es összesítéssel.