Légiósok: meghosszabbították Nagy Dominik kölcsönszerződését

2020.06.29. 11:08
null
Nagy Dominik a bajnokság végéig marad a Panathinaikosznál (Fotó: Dömötör Csaba)
A lengyel Legia Warszawa a hivatalos honlapján bejelentette, Nagy Dominik a 2019–2020-as idény végéig marad a görög Panathinaikosznál.

 

A 25 éves válogatott labdarúgót klubja, a Legia januárban adta kölcsön az athéni együttesnek, amelynek színeiben Nagy tizenegy tétmeccsen összesen egy gólt szerzett és két gólpasszt adott.

A Legia tájékoztatása szerint a korábban Pécsen és a Ferencvárosban futballozó szélső a mostani évad végéig a Panathinaikosznál marad. A hússzoros görög bajnok csapatnak még három bajnoki meccse van hátra, az utolsót július 8-án rendezik meg.

Kérdés, Nagy Dominik pályára lép-e még a Panathinaikoszban. A tízszeres válogatott játékos június közepén vádlisérülést szenvedett.

A magyar futballistának 2021 nyaráig van szerződése a Legiával.


 

Legfrissebb hírek

Nagy Dominik távozott Nyíregyházáról – most már bejelenthetik Fehérváron

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 14:06

Görögország: a Panathinaikosz elköszönt Rafa Beníteztől

Minden más foci
2026.05.22. 20:42

A Valencia is bejutott a négyes döntőbe a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2026.05.13. 23:45

Életben tartotta elődöntős reményeit a Valencia és a Kaunas is a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2026.05.06. 22:50

Varga Barnabásék nem használták ki a hosszú emberelőnyt, de így is növelték előnyüket a tabella élén

Légiósok
2026.05.03. 22:10

A Real Madrid hetedszer nyerte meg a Puskás–Suzuki-kupát

Minden más foci
2026.05.03. 22:00

Puskás–Suzuki-kupa: A Honvéd legyőzte a Panathinaikoszt

Minden más foci
2026.05.01. 19:32

PSK: a Honvéd legyőzte a Panathinaikoszt

Minden más foci
2026.05.01. 14:25
Ezek is érdekelhetik