MLS: szerződése lejár, Nikolics nem tervez amerikai jövőt

K. Zs.K. Zs.
2019.09.24. 12:08
null
Fotó: Nikolics Nemanja Twitter
Nikolics Nemanja szerződése hamarosan lejár, de a Chicago Fire labdarúgója egyelőre arra összpontosít, hogy csapatával bekerüljön a Major League Soccer (MLS) playoffjába. A DIGI Sport híradójának minapi kérésére azért röviden beszélt a jövőjéről is.

„Itt van egy olyan szabály, hogy amikor lejár a szerződésem, a klubom még mindig el tud adni Amerikán belül. Vagy alá tudunk írni egy új szerződést, de ez nem téma most – mondta Nikolics Nemanja a Sport 24-nek. – A menedzserem a nyáron itt volt, és beszélt a sportigazgatóval, egy nagyon korrekt beszélgetésük volt. Jelen pillanatban nem téma a szerződéshosszabbítás, de ugyanúgy nem téma, hogy Amerikában maradjak. Lehet, hogy a szezon után lesznek ajánlataim, de most nem szerepel a terveim között, hogy Amerikában fogok maradni.”

A DIGI Sport híradója felelevenített egy korábbi interjút, amelyben Nikolics úgy fogalmazott: „A vágyam mindig is az volt, és a mai napig is az, hogy egy nap visszatérjek a Vidibe, és ott fejezzem be a pályafutásomat. De úgy gondolom, még korai arról beszélni, hogy vége legyen a pályafutásomnak, még csak harmincéves vagyok, szerintem még jó néhány év bennem van.”

A „jó néhány évből” időközben majdnem kettő lepergett, Nikolics december 31-én betölti a 32. életévét.

A Chicago hárompontos hátrányban van az utolsó keleti playoffhelyet birtokló, eggyel kevesebb meccset játszó New England mögött; Nikolicsék még két mérkőzésen – vasárnap a Toronto ellen odahaza, egy héttel később az Orlando City ellen idegenben – gyűjthetnek pontokat.

Legfrissebb hírek

Pintér Dániel először kezdett az Inter Miami felnőttcsapatában, amely Messi nélkül nem bírt a Charlotte-tal

Légiósok
Tegnap, 8:11

Sallói Dániel bajnoki címről álmodik a Torontóval

Légiósok
2026.03.12. 10:20

Örökre eltiltották a saját meccsükre fogadó ghánai futballistákat az MLS-ben

Minden más foci
2026.03.10. 11:18

Légiósok: Sallói Dániel megszerezte első gólját a Torontóban

Légiósok
2026.03.09. 07:14

Messi egy gólra a 900-tól, Pintér Dániellel a kispadon nyert az Inter Miami – videó

Légiósok
2026.03.08. 07:29

Messi éves fizetése 70 és 80 millió dollár között van

Minden más foci
2026.03.07. 11:48

Pintér Dániel a Fehér Házban járt Donald Trumpnál az Inter Miamival

Minden más foci
2026.03.06. 11:24

Messi duplázott, kétgólos hátrányból fordított az Inter Miami

Minden más foci
2026.03.02. 07:04
Ezek is érdekelhetik