Légiósok: Kádár köpött, három meccsről eltiltották

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.10.26. 11:16
Az ukrán Labdarúgó-szövetség (FFU) három mérkőzésről eltiltotta Kádár Tamást, a Dinamo Kijev védőjét.

A magyar válogatott játékos a Vorszkla elleni, 1–0-ra megnyert bajnoki 59. percében sárga lapot kapott a játékvezetőtől. Kádár Tamás nem értett egyet az ítélettel, s némi szövegelés után a játékvezető irányába köpött.

Az FFU utólag megvizsgálta az esetet, s Kádárt három mérkőzésről eltiltotta. A védőnek így a soron következő két bajnoki mellett egy kupameccset kell kihagynia.

Legfrissebb hírek

Ha jön a kistesó, a futball megy… – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 23:15

Kádár Tamás: Nem készített fel anno az NB I az európai futballra

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 20:17

Videó: Kádár Tamás visszavonul, a Pancho Arénában búcsúzott a futballtól

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 20:46

Köszöntötték a KEK-győztes Dinamo Kijev tagjait, így Rácz Lászlót is

Minden más foci
2026.05.05. 14:11

Vasiljevic Andrejért két és fél millió eurót fizetett a Hamburg

Labdarúgó NB I
2026.03.28. 09:23

NB I: kétmeccses eltiltást kapott a Nyíregyháza középpályása

Labdarúgó NB I
2026.01.29. 12:35

Döntetlennel záruló meccsen debütált Varga Barnabás az AEK Athénban

Légiósok
2026.01.11. 20:47

Fontos győzelmet aratott a Fiorentina a Konferencialigában

Európa-konferencialiga
2025.12.11. 20:47
Ezek is érdekelhetik