Légiósok: Arsavin betalált, Elek Ákosék döntőbe jutottak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.06.21. 17:15
Elek Ákos csapata, a Kajrat Almati hazai pályán 3–1-re megverte az Ordabaszit a Kazah Kupa elődöntőjének visszavágóján, ezzel bejutott az októberi fináléba.

A magyar válogatott futballista nem először szerepelt belső védőként a Kajrat Almatiban, amely a gól nélküli első meccs után a visszavágón már az első félidőben háromgólos előnybe került. A házigazdák második találatát az Arsenal korábbi orosz válogatott támadója, Andrej Arsavin szerezte.

Az Ordabaszi a 84. percben tíz főre fogyatkozott, majd a hosszabbításban szépített, de a Kajrat továbbjutását nem veszélyeztette.

A Kazah Kupa döntőjére csaknem négy hónap múlva, október 14-én kerül sor, Elek Ákosék ellenfele az FK Atirau lesz.

A dél-koreai élvonalbeli bajnokságban a Feczesin Róbertet nélkülöző Csonnam Dragons idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Szangdzsu Szangmuval, ezzel maradt a 12 csapatos bajnokság kilencedik helyén.

Legfrissebb hírek

Sallói Dániel: A győzelmekre és a rekordokra vagyok a legbüszkébb

Légiósok
12 órája

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősíteniük Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
14 órája

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
19 órája

Nikitscher Tamás: Igazán a kudarcokból lehet tanulni – exkluzív

Légiósok
23 órája

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék a Chelsea-vel, Gulácsiék a Bayernnel játszanak

Légiósok
2025.04.28. 10:42

Légióskörkép: Szoboszlai bajnok lett, Sallai és Novothny gólokat szerzett

Légiósok
2025.04.28. 10:20

Megvan Szoboszlai 11. trófeája, nyolc idény alatt – folytatta nagy sorozatát

Légiósok
2025.04.27. 20:58

Légiósok: Sallai Roland ismét gólt szerzett a Galatasarayban

Légiósok
2025.04.27. 20:29
Ezek is érdekelhetik