NS: Dzsudzsák percekig remegett, Bekő ellenben megnyugodott – kedd

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.08.17. 23:57
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk:
♦ Dzsudzsák Balázs aláírta szerződését a Bursaspornál, ahol olyan őrület fogadta, amilyennel még sehol sem találkozott. Pietsch Tibornak azt is elárulta, miért remegett a keze percekig, illetve hogy hány ember akarta igazán, hogy Berlinben futballozzon.

♦ Bognár György szokásos heti értékelő rovatában nemcsak azt jósolja meg, hogy bajnok lesz a Ferencváros, hanem azt is kifejti, hogy miért: a lehetséges riválisok, a korábbi bajnokcsapatok mérsékelten büszkélkedhetnek következetes szakmai irányvonallal.

♦ A Ferencváros húszesztendős játékosa, Nagy Ádám elmondta Somogyi Zsoltnak, hogy miben segít neki Gera Zoltán és Hajnal Tamás, és azt sem titkolja, hogy még nagyon sokat kell tanulnia.

♦ Az életéért harcol Kardos József: az egykori válogatott hátvéd szívinfarktusa után sorsdöntő műtétre vár, mindössze ötvenöt évesen...

♦ Bekő Balázs a játékosaiban bízik, a DVTK elöljárói meg benne, úgyhogy a szakember megkönnyebbülten nyilatkozhatott Borbola Bencének – már csak a diósgyőri focistáknak kell bízniuk magukban.

♦ A Ferencváros újdonsült kézilabdázója, Szekeres Klára a csapattársak segítsége nélkül talán még eltévedne a Fradi-csarnokban, de mint Papp Bálintnak megígérte, ettől még ütni-vágni fogja az ellenfeleket.

♦ Miskolcon, a bajnok, kupa- és Mol Liga-győztes DVTK-Jegesmedvék edzésén járt Kohán Gergely, és úgy látta, a hokicsapat új nevén is alkalmas lehet a címvédésre.

♦ Négyoldalas triatlonmellékletünkben Kropkó Péter, a legendás vasember emlékszik vissza két évtizedes pályafutására.
Legfrissebb hírek

A Bajnokok Ligája négyes döntőjéről álmodik az FTC női kézilabdázóinak sztáredzője, Jesper Jensen

Kézilabda
1 órája

Gurban Gurbanov: Hazai pályán is győzni akarunk a Ferencváros ellen!

Bajnokok Ligája
5 órája

Átigazolások: korábbi kulcsember távozott a Fraditól; U-válogatott védőt igazolt a ZTE

Labdarúgó NB I
5 órája

Marco Rossi keretet hirdet; Kopasz Bálint: „Nem tudtam, kitart-e az erőm…”

E-újság
20 órája

Jobbhátvéd lehet Szoboszlai Dominik a Newcastle ellen; Az éremtáblázat élén: Magyarország!

E-újság
2025.08.24. 23:48

NS: Kopasz Bálint immár háromszoros vb-győztes a királyszámban! Rajtol a US Open

Kajak-kenu
2025.08.23. 23:25

Felkészülés: hiába a jó második félidő, simán nyert Debrecenben a Ferencváros

Kézilabda
2025.08.23. 22:28

FTC: Ötvös is újra edzésben; valóban ajánlatot tettek Pululuért

Labdarúgó NB I
2025.08.23. 10:46
Ezek is érdekelhetik