Milan: Filkor és Pelé után is nagy érdeklődés mutatkozik - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.07.30. 17:15
A milannews.it arról számolt be, hogy a franciaországi kölcsönadást követően ismét az AC Milan kötelékébe tartozó Filkor Attila után Serie B-s klubok érdeklődnek.

A 26 éves magyar középpályás a francia másodosztályú Chateauroux-ban 13 bajnokin lépett pályára az elmúlt szezonban – gól nem szerzett, egy gólpasszt írtak be a statisztikai adatlapjára –, az olasz alsóbb osztály aligha lesz számára ismeretlen terep, hiszen korábban már megfordult több klubnál (Grosseto, Sassuolo, Gallipoli, Triestina, Livorno, Bari, Pro Vercelli) is.

A milánóiakkal kapcsolatos átigazolási hír még, hogy Judilson Mamadu Tuncará Gomes, ismertebb nevén Pelé szintén visszatért a kölcsönadásból – a 22 éves portugál középpályás az elmúlt két szezonban előbb az ukrán Arszenal Kijev, majd a portugál Olhanense keretébe tartozott –, neki görögországi ajánlatai vannak.

Legfrissebb hírek

Nagy hajrával nyert a Valencia a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
9 órája

Kisvárdai érkező, újpesti távozó – indulnak a téli átigazolások az NB I-ben

Labdarúgó NB I
18 órája

Ahogy azt Révész Attila előre jelezte, máris megvan a Kisvárda első téli érkezője

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 16:55

A Lazio kiejtette a Milant az Olasz Kupából

Olasz labdarúgás
2025.12.04. 23:08

Varga Barnabás téli szerződtetése még az arab világban is kuriózumnak számítana

Labdarúgó NB I
2025.12.02. 16:51

Kétszeres BL-győztes grúz polgármesterrel tárgyalt Szijjártó Péter

Egyéb egyéni
2025.12.01. 18:29

Az Újpest védője megérkezett Bukarestbe – fotó, videó!

Labdarúgó NB I
2025.12.01. 11:25

Leao gólja döntött, a Lazio legyőzésével a Serie A élére állt a Milan

Olasz labdarúgás
2025.11.29. 22:59
Ezek is érdekelhetik