Magyar Kupa: utolsó perces góllal nyert a Szolnok

2020.11.13. 16:24
A ráadás perceiben döntötte el a mérkőzést a Szolnok (Fotó: Nagy Balázs)
Az NB II-ben szereplő Szolnok a szintén a másodosztályban szereplő Gyirmót FC Győrt fogadta a MOL Magyar Kupa 7. fordulójában. A hazaiak a ráadás perceiben harcolták ki a győzelmet.

A 15. percben tizenegyeshez jutott a Szolnok. Novák Csanád állt a labda mögé, azonban lövését védte a vendégek kapusa. A hazaiak támadója a mérkőzés hajrájában viszont javította a hibáját: a 92. percben kb. 30 méterről vette célba a kaput, ami ezúttal gólt eredményezett. 1–0

A Szolnok az utolsó perces találatának köszönhetően bejutott a következő körbe.