nemzetisport.hu 2016.07.26 09:18 Frissítve: 2016.07.27 00:44

Honvéd: a légiós szervezete nem bírta a nagyobb terhelést

A Nemzeti Sport információi szerint elképzelhető, hogy Dark Kadima Kabangu nem mutatkozik be a Bp. Honvéd labdarúgócsapatában. A télen szerződtetett csatár játékára egészségügyi problémák miatt nem kerülhet sor.

A Kongói DK-beli csatárról Kispestre érkezése után kiderült, hogy tüdőbetegséggel küszködik. Féléves kihagyás után a nyáron elkezdte ugyan a felkészülést Marco Rossi csapatával, szervezete azonban nem bírta a nagyobb terhelést.

Egyelőre nem tudni, mi lesz vele.

2021.08.01 23:10:41

Labdarúgó NB I VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Most kezdem megérteni, miért lett volna fontos az igazán befolyásos európai élkluboknak, hogy a Szuperliga-sorozat már az idén útjára induljon. Mára ugyanis mulatós szintre süllyedtek az egykoron tekintélyt jelentő nemzetközi kupaviadalok...

2021.08.01 19:24:41

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE (összefoglaló), MURÁNYI DOMONKOS (percről percre)

Paprikás hangulatban ért véget a mérkőzés, a lila-fehérek csak szépíteni tudtak 0–2 után.

2021.08.01 17:25:29

Labdarúgó NB I VAJDA GYÖRGY (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Többet támadott a Fehérvár, a vezetést is megszerezte, de a jól védekező ZTE nem hagyta magát, és kiegyenlített.

2021.08.01 07:49:02

Labdarúgó NB I BORSOS LÁSZLÓ

„Remélem, hogy lesznek köztük, akik nemzetközi szinten is megállják a helyüket, mint Sallai, Kleinheisler vagy Gyurcsó.”

2021.07.31 06:41:34

Labdarúgó NB I A MÉRKŐZÉSRŐL TUDÓSÍT: PIETSCH TIBOR (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

A meccs fordulópontja Klemenz VAR-ral felülbírált kezezése volt, amely után kiállították a kispesti védőt.