FTC: Gera Zoltán fontos bejelentést tett a jövőjéről

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.04.29. 15:14
null
Gera Zoltán a következő szezonban is okozhat kellemetlen perceket az MTK védőinek (Fotó: Hegedüs Gábor)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros magyar válogatott középpályása, Gera Zoltán elárulta, szóban már megállapodott a zöld-fehérek vezetőségével arról, hogy egy évvel meghosszabbítja a szerződését.

 

A 37 esztendős játékos megállapodása a szezon végén lejár a Fradinál, de a Magyar Nemzet Online-nak adott nyilatkozatában elárulta, a következő idényben is az FTC mezében láthatjuk.

„Én sem tervezek másképp, mint Francesco Totti. További egy évet adok magamnak a Fradiban. Erről már szóban megállapodtunk” – mondta Gera az MNO-nak, utalva arra, hogy a hozzá hasonlóan tapasztalt futballisták rövid távra terveznek, és általában csak egy évvel hosszabbítanak.

„A BL-csoportkör motivál. Ha ez összejön, akkor mondhatnám, hogy minden a helyére került” – tette hozzá a válogatott futballista, aki szerint ráfér az erősítés a Fradira.

Legfrissebb hírek

Bukarestben is kikapott a Ferencváros a női kézi BL-ben

Kézilabda
13 órája

Női NB I: a Ferencváros nyolcgólos meccsen győzött az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
14 órája

Tizenöt gólt szerzett a Ferencváros Magyar Kupa-meccsen Szarvaskenden

Labdarúgó NB I
2025.09.13. 17:50

Gera Zoltán: Csodálatos volt a West Bromnál töltött időszakom

Légiósok
2025.09.13. 11:57

Férfi vízilabda Magyar Kupa: 18 gólos sikert aratott a BVSC és a Fradi is

Vízilabda
2025.09.12. 20:31

Izraelben folytatja a Ferencvárossal szerződést bontó támadó – hivatalos

Minden más foci
2025.09.12. 17:14

Vereség Oslóban, nehéz helyzetből várja a visszavágót a Ferencváros a női BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
2025.09.11. 20:56

Oroszországba adta kölcsön örmény játékosát az FTC – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.09.10. 18:01
Ezek is érdekelhetik