Felkészülés: gibraltári gárdát vert a Puskás Akadémia

V. J.V. J.
2022.01.11. 21:56
Három gólt szerzett a Puskás Akadémia (Fotó: pafc.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia felkészülési mérkőzésen 3–0-ra legyőzte a gibraltári Lincoln Red Impset.

Bár a Puskás Akadémia még a selejtezőben kiesett az Európa-konferencialigából, az idény során mégis lett alkalma pályára lépni egy csoportkörben szereplő csapat ellen: a magyar együttes a gibraltári Lincoln Red Imps ellen játszotta a január 4–15. közötti marbellai edzőtáborának második felkészülési meccsét.

A Puskás Akadémia honlapján megjelent beszámoló alapján az első félidő gól nélkül zárult, a szünet után viszont rögtön góllal indítottak a felcsútiak, akik végül további kétszer vették be a gibraltári bajnokság listavezetőjének kapuját.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
PUSKÁS AKADÉMIA–LINCOLN RED IMPS (gibraltári) 3–0 (0–0)
Marbella.
Puskás Akadémia:
Markek – Mezgrani, Szolnoki, Spandler, Deutsch L., Urblík, Plsek, Slagveer, Baluta, Komáromi, Kozák. Csereként pályára lépett: Auerbach (k), Van Nieff, Puljic, Favorov, Kiss N., Weslen Jr., Janickij
Gólszerző: Komáromi (46., 65.), Favorov (71.)