Közös megegyezéssel megszűnt a szerződése Vasas labdarúgócsapatánál a 27 éves támadónak, Bobál Gergelynek – számolt be róla a klub honlapja.

Márkvárt Dávid, Hidi Patrik, Géresi Krisztián és Hegedűs János után Bobál Gergely is távozik a következő idényben az NB II-ben rajthoz álló Vasastól.
A 27 éves támadó 2021 nyarán érkezett Angyalföldre a portugál CD Nacionaltól. Összesen 22 tétmérkőzésen lépett pályára a Vasasban – ezeken egy gólt szerzett –, de az előző idényben, augusztus végétől kölcsönjátékosként Mezőkövesden játszott, ahol 15 NB I-es meccsen egy gólig jutott.
Mint beszámoltunk róla, Bobál Gergelyt a Haladás szeretné megszerezni.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről
Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik



