NB II: fölényes ETO-győzelem Budaörsön, a raádásban vesztett pontot a Szpari

P. Gy.P. Gy.
2021.08.18. 19:23
A labdarúgó NB II 4. fordulójának délutáni mérkőzésein az ETO 4–1-re legyőzte idegenben a Budaörsöt, a Szentlőrinc a hosszabbításban mentett pontot a Nyíregyháza ellen, a Dorog pedig Tatabányán egy góllal bizonyult jobbnak a vendég Szegednél.  

A fordulóról bővebben itt olvashat. A fordulóról bővebben itt olvashat.

LABDARÚGÓ NB II
4. FORDULÓ

Budaörs–WKW ETO FC Győr 1–4 (Sajbán Miklós 70., ill. Óvári 25., Toma 46., Priskin 54., 58.)
Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus FC 2–2 (Havas 53., Grumics 90+3., ill. Csörgő 75., Vass P. 85.)
Dorogi FC–Szeged-Csanád GA 1–0 (Csillag 55.) Kiállítva: Temesvári (90+1., Szeged)

Legfrissebb hírek

Kovácsréti Márk: Amikor elhagyta a lábam a labda, éreztem, hogy ebből gól lesz

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:03

Gólzáporos mérkőzésen, pontszerzéssel búcsúzott az élvonaltól a Kazincbarcika

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 19:39

Az ETO megakadályozhatja, hogy a Fradi 100 éve nem látott sorozatot állítson be

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 13:18

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

Németh Krisztián gólpasszal búcsúzott az MTK közönségétől, de a kék-fehérek így sem tudták legyőzni a Szparit

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 14:54

Ha az Újpest bő 10 év után újra legyőzi a Fradit, már vasárnap bajnok lehet az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.01. 12:44

A ZTE látványos futballja nem vezetett eredményre, harmadszor is kikapott az idényben a Nyíregyházától

Labdarúgó NB I
2026.04.25. 21:26

Az ETO legutóbb abban az évben tudta megverni a Debrecent, amikor negyedszer bajnok lett

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 13:50
Ezek is érdekelhetik