NB II: szomorú fordulat, szerződésbontás Gyirmóton

K. Zs.K. Zs.
2020.08.04. 14:26
null
Réti Patrik itt még siófoki szerelésben (Fotó: Tumbász Hédi, 2019)
A Gyirmót FC Győr egészségi okokból szerződést bontott a nyáron Siófokról igazolt Réti Patrikkal – adta hírül kedden hivatalos honlapján az NB II-es labdarúgócsapat.

 

Réti Patrik az FC Ajka elleni edzőmérkőzést követően belázasodott, és fáradságra panaszkodott. Az alapos orvosi vizsgálatok megállapították, hogy a labdarúgó jelenleg nem alkalmas hivatásos sportolási tevékenység elvégzésére – írja a klubhonlap.

A Gyirmót közös megegyezéssel szerződést bontott a 21 éves labdarúgóval, de más munkakörbe helyezve alkalmazásban tartotta, és további orvosi vizsgálataihoz, az esetleges kezelésekhez minden segítséget megad.

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

A Kaposvár kétgólos győzelemmel növelte előnyét az élen az NB III Délnyugati csoportjában

Labdarúgó NB II
2026.03.13. 20:13

A Gyirmót idegenbeli győzelmével kezdődött meg az NB III tavaszi szezonja

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:24
Ezek is érdekelhetik