NB II: saját nevelésű támadója tért vissza a Békéscsabához
Saját nevelésű támadóját igazolta vissza a Békéscsaba NB II-es labdarúgócsapata, amely szerződtette Ajkáról Oláh László Dávidot.
Az egykori korosztályos válogatott, 24 éves csatár felbontotta a szerződését a ligakonkurensnél, így kerülhetett vissza a Kórház utcába.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A BÉKÉSCSABÁNÁL
Érkezők: Lukács Raymond (romániai, Kazincbarcika), Oláh László (Ajka, szabadon igazolhatóként), Polényi Gábor (Nyíregyháza – még novemberben)
Távozók: Szélpál Norbert (Paks)
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





