NB II: Remili Mohamed Siófokon folytatja – hivatalos

I. SZ.I. SZ.
2020.01.18. 09:13
null
Remili Mohamed öt őszi bajnokin kezdett Pakson (Fotó: Török Attila)
Az előző másfél idényt az NB I-ben szereplő Paksi FC-nél töltő Remili Mohamed az NB II hatodik helyén álló Siófoknál folytatja pályafutását – jelentette be a Balaton-parti klub.

A korábban Szolnokon, Pápán, Újpesten és a Vasasban is játszó támadó az előző idényben 23 bajnokin négy gólt szerzett, az őszi szezonban 12 mérkőzésen (ötször kezdőként) kétszer talált be.

Remili a Siófok törökországi edzőtáborában együtt készül új csapatával, s a klub beszámolója szerint szerződésén az utolsó simításokat végzik.

„A legoptimálisabb döntést hoztam meg a lehetőségeim közül szakmai szempontból és a család szempontjából is. Édesanyám és Safi nővérem a családjával Siófokon lakik, ez nyilván megkönnyíti majd a mindennapjaimat – idézi a siófoki közlemény Remilit, aki pályafutása során 218 NB I-es bajnokin lépett pályára, s 36 gólt szerzett. – A feleségem mindvégig támogatta ezt a döntést, amit végül meghoztam. Az első benyomások nagyon pozitívak, mindenki barátságosan fogadott. Több csapattársamat már megismertem az évek alatt, és van itt egy nagyon jó barátom, Tajthy Tomi, aki az esküvőmön is ott volt. Ez szerintem mindent elárul. A tavaszra nézve a csapat nagyon jó pozícióban van a tabellán, és azért jöttem, mert minimum ezt a helyezést meg kell tartani! Nekem is vannak céljaim, és a csapatnak is: minél előrébb végezzünk! Nagyon izgatottan várom a munkát a csapattársaimmal, és remélem, sikerül elérni a céljainkat közösen!”

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A SIÓFOKNÁL
Érkezők: Remili Mohamed (Paks)
Távozók: Szakály Dénes (Paks), Tajti Norbert (?), Zamostny Balázs (Ajka)

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A PAKSI FC-NÉL
Érkezők: Bertus Lajos (Mezőkövesd), Szakály Dénes (BFC Siófok), Szélpál Norbert (Békéscsaba)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:

Kiszemeltek: Kálnoki-Kis Dávid (Bp. Honvéd), Molnár Gábor (Mezőkövesd)
Távozók:
Remili Mohamed (BFC Siófok), Simon Ádám (ETO FC Győr)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Fejes András (érdeklődik iránta: Bp. Honvéd)

A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA
1. MTK Budapest 20 14 4 2 47–21 +26 46
2. Budafoki MTE 20 13 3 4 35–17 +18 42
3. Gyirmót FC Győr 20 10 5 5 27–16 +11 35
4. FC Csákvár 20 11 1 8 31–34 –3 34
5. ETO FC Győr 20 9 7 4 28–21 +7 34
6. BFC Siófok 19 9 6 4 31–20 +11 33
7. Nyíregyháza Spartacus FC 20 10 1 9 35–29 +6 31
8. Vasas FC 20 9 4 7 39–31 +8 31
9. Békéscsaba Előre 20 8 4 8 24–26 –2 28
10. Soroksár SC 20 8 4 8 26–31 –5 28
11. Dorogi FC 20 8 3 9 25–25 0 27
12. Budaörs 20 7 3 10 28–32 –4 24
13. Szeged-Csanád Grosics 19 6 6 7 24–24 0 24
14. Kazincbarcika 20 6 6 8 23–27 –4 24
15. FC Ajka 20 6 4 10 31–36 –5 22
16. Tiszakécske VSE 20 6 3 11 18–35 –17 21
17. Szolnoki MÁV FC 20 5 6 9 17–24 –7 21
18. Szombathelyi Haladás 20 3 6 11 20–31 –11 15
19. Vác FC 20 1 4 15 12–41 –29 7
20. Balmazújváros*
0 0–0 0 0
*: A Balmazújvárost kizárták.
Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
5 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
6 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik