NB III: a Monor helyzete stabilizálódott, itt indulhat
Ahogyan arról beszámoltunk, hétévnyi támogatás után kiszáll a főszponzor BSS 2000 KFT., így az elmúlt hetekben kérdéses volt, hogy az NB III-ban vagy a Pest megyei bajnokságban indulhat a Monor. Ahogyan arról beszámoltunk, hétévnyi támogatás után kiszáll a főszponzor BSS 2000 KFT., így az elmúlt hetekben kérdéses volt, hogy az NB III-ban vagy a Pest megyei bajnokságban indulhat a Monor.
Az NB II-ből kiesett klub azonban pénteken hivatalos oldalán közölte, hogy Bajári Tamás ügyvezető és dr. Selei András sportigazgató a korábbi főszponzorral együtt keresett megoldást a csapat helyzetére, hogy a harmadosztályban indulhasson a Monor. Erőfeszítéseik sikeresek voltak, így biztossá vált a jövő Monoron. A stabilitás első zálogaként a klub bejelentette, hogy Horváth Dávid vezetőedző, és Bonifert Péter asszisztens edző is marad az egyesületnél, az NB III-ban való indulás pedig biztossá vált a monoriak számára.
A monori csapat a 2018–2019-es idényben az NB II-es bajnokság 20. helyén végzett, így sereghajtóként búcsúzott a másodosztályból.

Az NB I-ből és Németországból is igazolt a Tatabánya

12 és fél év után visszatér Újpestre a támadó

A Fehérvárról távozó csatár Gyirmótra tart – NS-infó





