NB II: újabb öt labdarúgója távozásáról adott hírt a Budaörs
A Sajbán testvérek, Kemenes Szabolcs és Czvitkovics Péter után újabb labdarúgók távozását jelentette be hivatalos honlapján az NB II-es Budaörs.
A kölcsönben lévő két kapus, Demjén Patrik (MTK) és Borsos Vilmos (Paks), valamint a csatár Fejős Áron (Paks) visszatér klubjához, és távozik két rutinos labdarúgó, Lengyel Béla és Csiki Norbert is.
A budaörsi honlap megjegyzi: minden átigazolási időszakban nagy változások történnek a csapat háza táján, ami pedig a távozók listáját illeti, remélik, hogy „pontot is tehetünk a végére”.
Bognár György csapata tavaly a 4., idén az 5. helyen fejezte be az NB II-es bajnokságot.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






