NB II: aláírt a Ceglédhez a Monorról távozó védő

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.02.15. 08:53
A labdarúgó NB II-ben szereplő Ceglédben folytatja pályafutását Póti Krisztián – adta hírül a klub a hivatalos honlapján.

A 30 esztendős védő néhány hete közös megegyezéssel szerződést bontott a szintén másodosztályú Monorral, most pedig elkötelezte magát a Ceglédhez – a játékos a gárda tájékoztatása szerint a jelenlegi kiírás végéig írt alá.

Póti Krisztián az előző idényben a Balmazújváros tagjaként az élvonalban játszott, korábban a Nyíregyháza és a Kecskemét színeiben is szerepelt az NB I-ben.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A CEGLÉDI VSE-NÉL
Érkezők: Fejes János (Jászberény), Földi Botond (Mezőkövesd – kölcsönbe), Pallagi Botond (Érd), Szilágyi Péter (Siófok), Varjas Zoltán (Mezőkövesd – kölcsönbe), Póti Krisztián (Monor, szabadon igazolhatóként)
Távozók: Asztalos Dávid (Monor, szabadon igazolhatóként), Nánási Balázs (Kecskeméti TE, szabadon igazolhatóként), Nyilas Elek (Tiszakécske, szabadon igazolhatóként), Tímári Norman (szabadon igazolható),Kitl Krisztián (DVTK – kölcsönből vissza)

Legfrissebb hírek

Kisvárda: „A további változásokra várni kell – amíg nem tudjuk, mennyi pénzt kapunk az MLSZ-től”

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:02

MTK: játékoscsere is jöhet a DVTK-val; ezek a klubok figyelik Molnár Ádint – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:55

MTK: a Benfica is felfigyelt a 16 éves tehetségre

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:50

Tizenhét vereség után a Győr 22 ponttal verte meg a Dávid Kornél KA-t

Kosárlabda
2026.04.15. 21:13

Az Újpest játékosa 25 évesen felhagyott a profi futballal – magyar tehetségeket segítene külföldi szerződéshez

Labdarúgó NB I
2026.04.07. 17:30

A Cegléd 101 pontot szórva győzte le simán idegenben a Győrt a női kosár NB I-ben

Kosárlabda
2026.04.01. 20:26

Zalaegerszegi klubrekordért igazolt Borges az MLS-be – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.03.17. 16:07

NS-infó: a Paks játékosa nyáron csatlakozhat az MTK-hoz

Labdarúgó NB I
2026.02.28. 16:40
Ezek is érdekelhetik