NB II: hazai csapatok fekete napja, idegenben nyert az ETO, a Kaposvár és a Dorog
A labdarúgó NB II 4. fordulójának délutáni mérkőzésein remekeltek a vendégcsapatok. A hat találkozón egyetlen hazai győzelem sem született. Három találkozón nem esett gól, otthon kapott ki a Monor, a Kaposvár és a Dorog.
LABDARÚGÓ NB II
4. FORDULÓLABDARÚGÓ NB II
4. FORDULÓ
Monor–ETO FC Győr 2–3 (Tóth Barna 53., 92. –11-esből, ill. Szánthó 24., Tajthy 83., Kovács Krisztián 94.) – Kiállítva: Tar 63. (ETO)
Ceglédi VSE–Nyíregyháza Spartacus 0–0
Budaörs–Kaposvár 2–3 (Sajbán Máté 18., Lengyel 45+1. – 11-esből, ill. Beliczky 8., Rajczi 41. – 11-esből, Bíró 65.)
Mosonmagyaróvári TE–Tiszakécske 0–0
Kazincbarcika–Balmazújváros 0–0
Soroksár–Dorogi FC 1–3 (Gyömbér 24., ill. Faragó 12., Szedlár 18., Hegedűs M. 54.)
Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco
Kosárlabda
2026.06.12. 21:10
Ezek is érdekelhetik




