NB II: hét gólt vágott az ETO; sokan távoznak Gyirmótról

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.07.01. 11:59
Minden NB II-es csapat elkezdte már a felkészülést, sőt, több együttes már pályára is lépett felkészülési mérkőzésen – az ETO hét gólt vágott szlovák ellenfelének, míg az újonc Kaposvár három gólt szerzett a Siófok ellen. Közben pörög az átigazolási piac is, a ZTE-hez érkezett Szépe János, míg elhagyta a klubot Paudits Patrik, a Gyirmótnál pedig újabb távozók vannak.

NB II-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok 3–0 (1–0)
Rákóczi-stadion, 200 néző.
Kaposvár, 1. félidő:
Slakta – Vachtler, Hegedűs D., Úr, Fodor – Horváth A. – Bíró D., Nagy K., Ivancsics G., Kollega – Herzsenyák. 2. félidő: Slakta (Bonnyai) – Nagy J., Lakatos G., Szabó A., Laczkó – Godzsajev, Horváth F. – Dombi, Nagy K., Sóron – Andorka.
Siófok, 1. félidő
: Benke – Opavszky, Fehér Zs., Csibra, Nemes M. – Cseszneki, Pintyi – Kapus, Balogh B., Hidvédi – Bévárdi. 2. félidő: Horváth M. – Opavszky, Gál, Lorentz, Varga M. – Kiss B. – Török, Petneházi, Vallejos, Nagy D. – Elek B.
Gólszerző
: Andorka (2), Kollega K.

FC Saliby (Felsőszeli, szlovák)–ETO FC Győr 0–7 (0–3)
Felsőszeli.

ETO:
Gyurákovics – Kovács D., Debreceni, Vadász, Völgyi – Tajthy, Bagi – Magasföldi, Szatmári L., Szánthó R. – Erdélyi. Csereként pályára lépett: Onódi, Nagy, Németh, Kalmár, Jakab, Hidi M., Múcska, Baracskai, Szimcso
Gólszerző
: Múcska (2), Völgyi, Magasföldi, Erdélyi, Szimcso, Baracskai

NK Nefta Lendava (Lendva, szlovén)–Aqvital FC Csákvár 3–2 (1–2)
Lendva.

Csákvár:
Hermány – Erdős G., Csonka, Kiprich D., Baranyai – Mészáros D., Farkas A. – Sejben, Sándor Gy., Molnár Cs. – Bobál G. Csereként pályára lépett: Markek, Falusi, Daróczi, Nándori B., Papp M., Megyesi, Oroszi, Dulló, Dencinger.
Csákvári gólszerző
: Bobál G., Molnár Cs.

SK FC Vydrany (Nemeshódos, szlovák)–Vác FC 1–1 (0–0)
Nemeshódos.

Vác, 1. félidő:
Abu – Görgényi, Dlusztus, Szabó N., Major – Tóth G., Rása – Kákonyi, Zsolnai, Mátyás – Borvető. 2. félidő: Lőrincz – Nagy G., Dlusztus, Szabó N., Petrezselyem – Tóth G., Pintér – Varga Sz,, Kálmán, Lassú – Havasi
Váci gólszerző
: Havasi

Monori SE–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE 5–0 (5–0)
Monor.

Közben pörög az átigazolási piac is:
az ETO FC Győr megegyezett Baracskai Rolanddal, aki legutóbb Mezőkövesden futballozott.

A Gyirmót FC Győrtől Kiss Máté, Laki Balázs, Lengyel Dániel, Németh Zsolt, Stieber András és Vörösbaranyi Armand után távozik Achim Zoltán, Burányi Tamás, Kovács Zsolt, Paku Roland, Présinger Ádám és Sebők Zsolt is.

A ZTE-hez a korábbi mosonmagyaróvári védő, Szépe János érkezett, míg Paudits Patrik Zalaegerszegről Dorogra igazolt.

A Békéscsabától távozott Kiss László.

Csapatonként az átigazolásokat itt találja meg!

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
16 perce

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
2 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
12 órája

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
15 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
19 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
20 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23
Ezek is érdekelhetik