MTK: az FTC futsaljátékosával erősítenek – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.05.14. 16:13
A Ferencváros futsalcsapata a hivatalos honlapján adta hírül, amiről a Nemzeti Sport Online korábban már beszámolt, és amit megkeresésünkre az NB III-as Monort képviselő Selei András megerősített: Karacs Dániel a labdarúgó NB I-be visszajutó MTK-hoz szerződik.

A 23 esztendős védő ebben a szezonban 24 bajnoki mérkőzésen két gólt szerzett az NB III Keleti csoportját megnyerő Monorban, eközben pedig rendszeresen pályára lépett a futsal NB I-ben, amelyben eddig 14 meccsen 11 góllal segítette a kiesés ellen küzdő FTC-t. Azáltal, hogy szerződtette az MTK, Karacs befejezi a futsalt, és nagypályás karrierjére koncentrál.

„Gyerekkorom óta ezért edzek és küzdök. Rengeteg csalódáson vagyok túl, nagyon sokszor hitegettek és csaptak be, de úgy gondoltam, nem adhatom fel. Ahogy a pályán is mindig küzdök a végsőkig, úgy azon kívül sem adtam fel” – mondta boldogan Karacs Dániel az ftcfutsal.hu-nak.

„Tudtam, hogy a kemény munka eredményre vezet, és most úgy tűnik, igazam lett. Egyik szemem sír, a másik nevet. Örülök, hogy megadatik a lehetőség, hogy nagypályán bizonyítsak a legmagasabb osztályban, viszont szomorú vagyok, mert így a futsalt nem folytathatom, és hét év után el kell hagynom a Fradit. Ezt szívem szerint sosem tettem volna meg” – fűzte hozzá Karacs, aki minden bizonnyal az új szezonban is Monoron játszik, de ha a másodosztályban jó teljesítményt nyújt, akkor felkerülhet az MTK első csapatába.

Legfrissebb hírek

Hajnal Tamás: A Ferencvárosnak győztes DNS-e van

Labdarúgó NB I
22 órája

Révész Attila: Minket meg akarnak erőszakolni, de nincs elegendő magyar játékos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:48

Kanadai csatár az FTC hokicsapatának első új szerzeménye

Jégkorong
Tegnap, 12:44

Döntött az MLSZ, megvan, mikor lesz a Magyar Kupa döntője

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 14:35

Férfi vízilabda ob I: A védekezés döntött a párharcokban

Vízilabda
2025.04.28. 09:53

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 09:17

Robbie Keane a Ferencváros második félidei teljesítményéről: „pocsékul játszottunk”

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 20:43

Az FTC legyőzte az MTK-t és őrzi hárompontos előnyét a tabella élén

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 15:14
Ezek is érdekelhetik