Mint arról tegnap beszámoltunk, a Debrecen hivatalos honlapján adta hírül, hogy Máté Péter az NB II-es Nyíregyházánál folytatja pályafutását. Kedd reggel a Szpari is bejelentette az új igazolást.
A DVSC-vel öt bajnokságot, öt Magyar Kupát és négy Szuperkupát nyerő védő hároméves szerződést írt alá a másodosztályba feljutó szabolcsi együttessel.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik






