NB II: kiütéses győzelme után már második a Kisvárda

2016.04.30. 14:00
A Kisvárda 4–0-ra győzött a Dunaújváros vendégeként a labdarúgó NB II 25. fordulójának szombat kora délutáni mérkőzésén.

A Kisvárda a legutóbbi nyolc fordulóban 19 pontot gyűjtött, és szombati sikerével feljött a tabella második helyére.

NB II
25. FORDULÓ, szombati mérkőzések

DUNAÚJVÁROS–KISVÁRDA 0–4 (0–3)

Dunaújváros, 200
néző. Vezette: Kovács Gergely
DUNAÚJVÁROS:
Dániel Tamaskó, Hajdók, Koval, Huszárik – Abért (Szellák, a szünetben), Lorentz (Kereszturi, 65.), Vajda – Tóth T., Maka (Keglovics, a szünetben), Kercsó. Vezetőedző: Dobos Barna
KISVÁRDA: Ivancsics – Vári B., Ízing, Papucsek, Csilus T. – Koszta, Lucas, Erős, Cseri T. (Eszlátyi, 60.) – Délczeg (Nagy R., 66.), Rajczi (Kulcsár K., 75.). Vezetőedző: Soós Imre
Gólszerző: Vári B. (0–1) a 39., Délczeg (0–2) a 45., Erős (0–3) a 45+1, Erős (0–4) a 72. percben
Dobos Barna:
– Gratulálunk a kisvárdaiaknak, mert kihasználták rövid zárlatunkat az első félidő végén. Akkor komoly nyomás alatt voltunk, koncentrációban elfáradtunk, ez a fiatalság számlájára írható. Sok mérkőzést kell játszanunk, hogy ez változzon.
Soós Imre: – Egy tehetséges, szép jövő előtt álló csapatot magabiztosan győztünk le.