NB II: az Újpesttől vett kölcsön csatárt a Budaörs

2016.01.13. 12:42
Már január közepén a végleges tavaszi kerettel dolgozhat a labdarúgó NB II-ben szereplő Budaörs edzője, Miskei Attila, hiszen a csapat Mátyás Kristóf szerződtetése után kölcsönbe megszerezte az Újpesttől Tóth Patrikot, és mivel senki sem távozik a klubtól, az átigazolások lezárultak.

A Nemzeti Sport Online elsőként számolt be arról, hogy az Újpest fiatal játékosa, Tóth Patrik a Budaörshöz kerülhet kölcsönbe, a zöld-fehérek vezetőedzője, Miskei Attila pedig most már tényként beszélt az átigazolásról.A Nemzeti Sport Online elsőként számolt be arról, hogy az Újpest fiatal játékosa, Tóth Patrik a Budaörshöz kerülhet kölcsönbe, a zöld-fehérek vezetőedzője, Miskei Attila pedig most már tényként beszélt az átigazolásról.

„Készen van a keretünk – jelentette ki Miskei Attila. – Örömteli, hogy bár játékosainkat az NB I-ből vagy az NB II-ből is keresik, mindenkinek tovább él a szerződése. Két labdarúgóval erősítettünk, az Újpesttől kölcsönbe érkezik hozzánk Tóth Patrik, Balatonlelléről pedig Mátyás Kristóf, mindketten tizenkilenc esztendősek."

E két átigazolás is mutatja, a budaörsi vezetőség eltökélt célja, hogy egységes csapatot építsen, amely főleg a fiatalokra építve szerepel a másodosztályban. A stabilitás, ezzel együtt a nyugalom már most is az együttes sajátja, az edzések az ilyenkor szokásos mederben zajlanak, és január 16-án az első edzőmérkőzésre is sor kerül. Az előzetes elképzeléssel ellentétben azonban nem a Diósd, hanem a Diósgyőr lesz a partner.

„Ez a váltás is azt jelzi, jó úton járunk – folytatta a vezetőedző. – Nagy megtiszteltetés, hogy a DVTK képviselője azzal hívott fel bennünket, játsszunk edzőmérkőzést. Természetesen mi is szerettük volna, hogy összejöjjön a meccs, ezért egyeztettünk a Diósddal, a vezetői pedig rábólintottak a kérésünkre. A céljaink egyáltalán nem változtak a nyár óta, vagyis a biztos bennmaradást szeretnénk kivívni. Ebben nem állunk rosszul, de továbbra is a tanulás, a fejlődés a legfontosabb, és ennek érdekében szerényen, kellő alázattal dolgozunk. A többi meg majd jön magától."

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A BUDAÖRSNÉL
Érkezők:
Mátyás Kristóf
(Balatonlelle)
Kölcsönbe érkezők:
Tóth Patrik (Újpest)
Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek:

Kiszemeltek:

Távozók:
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről

Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik