NB III: a korábbi Fradi-kapus Monoron folytatja
A Nemzeti Sport információi szerint a labdarúgó NB III-ban szereplő Monor vezetősége megegyezett Komora Lászlóval, így a 29 esztendős labdarúgó a következő szezonban a Pest megyeiek kapuját védi.
Az RKSK-tól távozó kapus korábban a Ferencvárosban, Soroksáron és Budaörsön is védett.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






