NB II: a korábbi pápai edzőt szeretnék Gyirmóton
A Nemzeti Sport információja szerint Bene Ferencet szeretné a másodosztályú Gyirmót a csapat vezetőedzőjének.
Bene a 2011–2012-es szezonban volt az élvonalbeli Lombard Pápa vezetőedzője, majd később a Diósgyőr stábjába került, és még jelenleg is élő szerződése van a DVTK-val.
Mint beszámoltunk róla, a múlt héten távozott a Gyirmót eddigi vezetőedzője, Sisa Tibor, aki a harmadik helyen végzett a bajnokságban a sárga-kékekkel. Megírtuk, hogy értesüléseink szerint a klub vezetői a jövőben új koncepció mentén képzelik el a szakmai munka irányítását, amelynek eredményeként a napokban már bejelentették, hogy Szentes Lázárt nevezték ki szakmai igazgatónak. Szentes és Bene korábban Újpesten és Diósgyőrben is dolgozott már együtt.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14

Edzőt váltott a Torino és a Sassuolo – hivatalos
Olasz labdarúgás
2026.06.12. 16:14
Ezek is érdekelhetik


