Labdarúgás: Csankék nyertek, mégsem vihették haza a kupát

2014.06.09. 08:52
A Pest megyei I. osztályú bajnokságot megnyerő Vác FC 3–0-ra legyőzte a megyei másodosztályban szereplő Nagykáta SE-t a Monoron megrendezett Pest megyei Kupa döntőjében, azonban a győztes mégsem vihette haza a díszes serleget.

A Nemzeti Sport Online információi szerint a Csank János által dirigált Vác (amelynek góljait Tányéros Gergő, Zsolnai Richárd és Nagy Richárd szerezték) együttesében két sárga lappal játszott Rása Gergő és Zsolnai Richárd is, a Pest megyei Kupára vonatkozó szabályok értelmében azonban nekik eltiltás miatt ki kellett volna hagyniuk az összecsapást.

Emiatt nem hirdettek győztest, a történtekkel pedig a Pest megyei Igazgatóság illetékes bizottsága foglalkozik majd a héten.

Legfrissebb hírek

Aranyos Imre élete ajándékának tekinti, hogy Csank János keze alatt futballozhatott

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 07:14

Pest Megyei Kupanap: a Dunavarsány és a Valkó lett a győztes

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 14:36

NB I: Csank János szerint az ETO játssza a legjobb futballt

Labdarúgó NB I
2026.04.25. 12:55

NS-kerekasztal: jobb formában van a Győr – döntetlen várható az ETO–Fradin

Labdarúgó NB I
2026.04.16. 06:33

A Debrecen és a Vác is ötgólos győzelmet aratott a női kézi NB I-ben

Kézilabda
2026.04.04. 19:48

A NEKA 21 góllal verte a Dunaújvárost

Kézilabda
2026.03.21. 18:43

NS-kerekasztal: futballcipőben születnek a portugálok

Labdarúgó NB I
2026.03.12. 10:45

Balog Tibor már tudja, ki kell használni az időt, mert gyorsan eltelik

Magyar válogatott
2026.03.01. 08:01
Ezek is érdekelhetik