NB II: négy fiatal játékossal egészült ki a gyirmóti keret

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.01.14. 15:50
A labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmótnál is megkezdődött a felkészülés, és a klub tájékoztatása szerint négy saját nevelésű játékos is csatlakozott a tréningeken Sisa Tibor együtteséhez.

A gyirmotfc.hu tájékoztatása szerint Madarász Márk – aki az ősszel már a felnőttkerettel is készült –, Széles Imre, Farkas Máté és Ország Bence januártól már az első csapattal edzhet, de a tervek szerint a bajnokikon egyelőre csak az U21-es együttesben kapnak lehetőséget.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYIRMÓT FC GYŐRNÉL
Érkezők:
Távozik/távozhat: Csizmadia Csaba (?), Fitos László (?)
Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

A Gyirmót idegenbeli győzelmével kezdődött meg az NB III tavaszi szezonja

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:24
Ezek is érdekelhetik