NB II: három játékos biztosan távozik Kisvárdáról
A labdarúgó NB II-ben szereplő Kisvárda szakmai igazgatója, Révész Attila a szon.hu-nak elmondta, hogy Lakatos László, Barzó Gergő és Tóth György játékára a továbbiakban már nem számítanak.
Lakatos László szerződését felbontották, Barzó Gergőt kölcsönadná a Kisvárda, Tóth György pedig ausztriai lehetőség felé kacsingat. A három játékos távozása már korábban eldőlt, de csak most vált publikussá.
A Kisvárda 17 ponttal az NB II 14. helyén áll az őszi szezont követően.
Legfrissebb hírek

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54

Révész Attila: Benn maradunk jövőre is
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 11:23
Ezek is érdekelhetik





