Kiss Dávid Kristóf, az NB II Keleti csoportjában 12. helyén tanyázó Szeged 2011 futballistája önként távozott csapatából, és a Békés megyei I. osztályban folytatja pályafutását.
Kiss Dávid Kristóf az ősszel mindössze egy mérkőzésen játszott az NB II-es Szeged színeiben, így nem meglepő a távozása.
A csongradfoci.hu értesülései szerint a védő a Békés megyei I. osztályban szereplő Füzesgyarmaton folytatja pályafutását.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik






