Marián Timm személyében szlovák csatárt igazolt a Szeged NB II-es labdarúgócsapata – tudta meg a Nemzeti Sport Online.
A 23 éves Timm megfelelt a próbajátékon – az Orosháza elleni edzőmeccsen gólt is szerzett –, és fél plusz két éves szerződést kötött az NB II Keleti csoportjában 12. helyen álló Szeged 2011-gyel.
A korábban hazájában és Csehországban is szereplő Timm legutóbb a szenci SK SFM Senecben futballozott. A csatár a Szeged negyedik téli igazolása a szerb középpályás, Szlavisa Sztipancsevics, a horvát védő, Nenad Dedic és az ugyancsak védő Farkas Márk után.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik






