A Nemzeti Sport információi szerint az NB II Nyugati csoportjában szereplő Gyirmót FC Győr szakvezetője, Csank János benyújtotta az őszi idény írásbeli értékelését és szóbeli kiegészítését – a beszámolót a klub vezetősége hétfőn tárgyalja meg.
Úgy tudjuk, a gyenge őszi szereplés – a Gyirmót feljutási esélyei minimálisra csökkentek, a Magyar Kupában és a Ligakupában is a vezetők által vártnál korábban búcsúzott a csapat – miatt mindenképpen személyi változások lesznek, vagy a kispadon, vagy a játékoskeretben. A csapat hivatalos honlapja már korábban jelezte: a Gyirmót minden bizonnyal csökkentett létszámú játékoskerettel vág neki a tavasznak.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






