Az árvíz teljesen tönkretette a Bőcs KSC pályáját, ezért a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő együttes a hazai mérkőzéseit Tiszaújvárosba vitte az ősszel. Mivel a saját pálya még most sincs használható állapotban, a tavaszi idénybeli kilenc hazai találkozóját Mezőkövesden rendezi meg a klub.
Könnyen lehet azonban, hogy már az első fordulóra kisorsolt, Cegléd elleni összecsapást (március 5.) el kell halasztani, mivel a kövesdiek szeretnék megkímélni a centerpályát.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






