NB II: három másodosztályú meccs időpontja megváltozott
Az MLSZ versenybizottsága megváltoztatta három NB II-es bajnoki kezdési időpontját.
Az április 14-én (szerda) 17 órára kisorsolt PMFC–Videoton-Puskás Akadémia mérkőzés az eredeti napon, de később, 19 órakor kezdődik.
A Pécs egy másik bajnokija, a Kozármisleny elleni találkozó időpontja is módosult, a meccs a kisorsolt napon, május 15-én (szombat) lesz, de 18 helyett 19 órakor.
A Keleti csoportban május 1-jén (szombat) 17.30-ra kisorsolt Békéscsaba 1912 Előre SE–MTK Budapest II meccs április 30. (péntek) 17.30-ra került.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







