Labdarúgó NB II: a Felcsút csak döntetlenre volt képes Nagyberkin

2008.04.21. 02:39
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában a tabellán második helyen álló Felcsút pontot vesztett Nagyberkin, a Kaposvölgye ellen. Az ESMTK kétgólos hátrányból mentett pontot a hajrában az Ajka ellen. A Keleti csoportban a BKV Előre kiütötte a Tökölt.

LABDARÚGÓ NB II

NYUGATI CSOPORT
KAPOSVÖLGYE VSC-FC FELCSÚT 2–2 (0–1)
Nagyberki, 150 néző. Vezette: Urmstrung Cs. (7) (Iványi I., Kepe)
KAPOSVÖLGYE: Strublics 5 – Jagodits 6, Vaskó 6, Barics 7, Károlyi 5 – Huzmi 7, Tresteic 5 (Szögedi -, 70.), Szabó L. 7, Godslove 5 – Nikolic V. 5 (Juhász -, 70), Kerek (Ivusza -, 82.). Vezetőedző: Horváth Lajos
FELCSÚT: Kozma 5 – Villányi 5, Tamási 5, Trampler 6, Makrai 5 – Gálos 4-2=2, Venczel 5, Ribi 7 (Mihályi -, 75.), Domján 7 (Imrik -, 79.) – Móri 7, Varga I. 5 (Disztl D. -, 70.). Vezetőedző: Szijjártó István
Gólszerző: Domján (0–1) a 31., Nikolic V. (1–1) a 61., Móri (1–2) 65., Huzmi (2–2) a 75. percben
Kiállítva: Gálos (második sárga lap után) a 44. percben
Horváth Lajos: – Nagyon jó játékkal, sajnos a nem megfelelő helyzetkihasználás miatt győzelmet engedtünk ki a kezünkből.
Szijjártó István: – Úgy érzem az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, ehelyett jött a kiállítás, és a végén örülhettünk a döntetlennek is.
Tudósított: Bóna Károly
ERZSÉBET SMTK-FC AJKA 2–2 (0–2)
Ady Endre út, 300 néző. Vezette: Oláh G. (7) (Dr. Varga, Demeter)
ESMTK: Bowita 0 – Marosfalvi 4 (Szőke A. –, 75.), Németh I. 5, Geraldo 5, Czakó 4 (Kővári 5, a szünetben) – Ujhegyi 4, Péter A. 6, Füzi 5, Vörös D. 4 (Tvaruska 5, a szünetben) – Szabó G. 5, Farkas A. 5. Vezetőedző: Menczeles Iván.
AJKA: Szép T. 6 – Lakatos A. 5, Tóth G. 6, Pákai 5, Hornyák 6 – Szöllőskei P. 6 (Németh J. 5, 59.), Imre J. 5, Pothárn Sz. 6, Polyák 6, Gunther 5 – Csörnyei Z. 6. Vezetőedző: Szabó Imre.
Gólszerző: Csörnyei (0–1) a 23., Imre (0–2) a 29., Ujhegyi (1–2) a 62., Szőke (11-esből 2–2), 87. percben
Menczeles Iván: – Az első félidőben rossz taktikát választottunk, és rossz felfogásban játszottak játéksaim, a második félidőben váltottunk, és ennek köszönhetően megfordíthattuk volna a mérkőzést, a döntetlen a vendégcsapatra nézve hízelgő.
Szabó Imre: – Kettő-nullás vezetés birtokában teljesen átadtuk a kezdeményezést és ezzel a lehetőséget az ellenfélnek, hogy pontot szerezzen, a szokásos hibáinkat hoztuk ezen a mérkőzésen is.
Tudósított: LERCHNER TAMÁS
KELETI CSOPORT
BKV ELŐRE-TÖKÖL 4–0 (1–0)
Sport u., 300 néző. Vezette: Bognár T. (8) (Szabó P., Viszokai)
BKV ELŐRE: Stefán 0 – Varga A. 5, Benke 6, Nemecsek 6, Murinai 5 – petruska 5 (Szabados 6, az 56.), Mohácsik 5 (Bubori –, 79.) – Hégli 7, Béress J. 7, Török S. 6 – Szőke 5 (Hammer –, 85.). Vezetőedző. Gergely Károly
TÖKÖL: Balázs 5 – Mojzes 6, Kurucsai 5, Helgert 6, Medgyesi 5 – Kádár 5 (Csönge 6, a szünetben), Semsei 6, Vejmola 5 (Böröndi –, 80.), Varga L. 5 (Radnics –, 80.) – Kása 5, Gasparik 5. Vezetőedző: Gyimesi László
Gólszerző: Béress J. (11-esből, 1–0) a 9., Béress J. (2–0) a 67., Török S. (3–0), a 75., Hégli (4–0) a 90. percben
Gergely Károly: – Helyzetkihasználásunkkal elégedettek lehetünk, a mutatott játékkal azonban semmiképp sem.
Gyimesi László: – Ezért szép játék a futball, mert jó játékkal is ki lehet kapni.
Tudósított: UGRÓCZKY KÁROLY