NB II, Nyugati csoport: idegenben győzött a Gyirmót

2008.04.02. 20:41
A Gyirmót a Kaposvölgye ellen játszott idegenben a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában.
A vendégként futballozó együttes 2–1-re verte meg a hazai csapatot, a mérkőzés már az első félidőben eldőlt.

NB II, NYUGATI CSOPORT

20. FORDULÓ
KAPOSVÖLGYE–GYIRMÓT 1–2 (1–2)
A mérkőzés osztályzata: 3
Nagyberki, 100 néző. Vezette: Pintér Cs. 8() (Kepe A., Szabó II. Z.)
KAPOSVÖLGYE: Strublics 6 – Szabó Sz. 5, Jagodits 6-2=4, Vinicius 5, Juhász 6 – Huzmi 5 (Ivusza -, 81.), Szabó L. 6, Károlyi 5 (Gellér -, 71.), Kerek 5 (Schmatovits 5, 46.) – Godslove 5, Nikolic 5. Vezetőedző: Horváth Lajos
GYIRMÓT: Boros 6 – Pirka 5 (Varga g. -, 62.), Kozmér 5, Pék 5, Baumgartner 5 – Horváth R. 5 (Tóth N. -, 80.), Oross 6, Szabó Cs. 5, Németh L. 6 – Nyári 5 (Szabó Zs. 5, 52.), Török 6. Vezetőedző: Hannich Péter
Kiállítva: Jagodits a 90. percben, 2. sárga lap után
Gólszerző: Oross (0–1) a 2., Oross (0–2) 11-esből, a 34., Pirka (1–2) a 39. percben
Mestermérleg
Horváth Lajos: – A második félidőben csapatunk mindent elkövetett a győzelemért, de a helyzeteket be kell rúgni.
Hannich Péter: – Könnyű mérkőzésnek indult, aztán egy öngóllal nehézzé tettük.