Zalaegerszeg: 2027-ig írt alá a középpályás

P. K.P. K.
2025.12.20. 10:11
null
Kiss Bence hosszabbított (Fotó: ztefc.hu)
Újabb szerződéshosszabbítást jelentett be a Zalaegerszeg NB I-es labdarúgócsapata, ezúttal Kiss Bence írt alá 2027-ig.

 

A ZTE FC a múlt héten három hosszabbítást jelentett be – akkor Csonka András, Gundel-Takács Bence és Várkonyi Bence írt alá 2027-ig –, ezúttal pedig a 26 éves középpályás, Kiss Bence kötelezte el magát. A jövő nyáron lejáró szerződését 2027-ig hosszabbította meg, és további egyéves opciót is tartalmaz a megállapodás.

Kiss 2024 januárjában Kecskemétről került Zalaegerszegre, a ZTE színeiben 65 tétmeccsen öt gólt szerzett és kilenc gólpasszt adott.

 

 

Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

Efraín Juárez előbb meccselt, majd éneklésre készült az ETO edzőtáborában

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 17:13

Két éve a Fehérvár egyik legjobbja volt – a lengyel újonchoz szerződött

Minden más foci
2026.06.20. 06:26

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Borbély Balázs: Mindenki megkapja az esélyt a bizonyításra!

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:46

A ZTE edzőjelöltje Amorim időszakában dolgozott a Sportingnál – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:22

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14

A Slavia Prahától érkezett támadó az Újpesthez – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 15:34
Ezek is érdekelhetik