Zalaegerszeg: 2027-ig írt alá a középpályás

Kiss Bence hosszabbított (Fotó: ztefc.hu)
Újabb szerződéshosszabbítást jelentett be a Zalaegerszeg NB I-es labdarúgócsapata, ezúttal Kiss Bence írt alá 2027-ig.
A ZTE FC a múlt héten három hosszabbítást jelentett be – akkor Csonka András, Gundel-Takács Bence és Várkonyi Bence írt alá 2027-ig –, ezúttal pedig a 26 éves középpályás, Kiss Bence kötelezte el magát. A jövő nyáron lejáró szerződését 2027-ig hosszabbította meg, és további egyéves opciót is tartalmaz a megállapodás.
Kiss 2024 januárjában Kecskemétről került Zalaegerszegre, a ZTE színeiben 65 tétmeccsen öt gólt szerzett és kilenc gólpasszt adott.
Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14
Ezek is érdekelhetik





