Paks: a Fehérvár U-válogatott játékosa, Pető Milán érkezhet – NS-infó

PÓR KÁROLYPÓR KÁROLY
2025.06.25. 12:49
null
Pető Milán (jobbra) Pakson folytathatja a pályafutását (Fotó: fehervarfc.hu)
A Nemzeti Sport értesülései szerint a Paksi FC egyeztet a Fehérvár FC-vel Pető Milán átigazolásáról – a 20 éves, U21-es válogatott játékos a tolnaiaknál folytathatja a pályafutását.

 

Információink szerint Pető Milánt a Paksi FC szerződtetné Fehérvárról és a klubok előrehaladott egyeztetéseket folytatnak, így a héten akár be is jelenthetik az átigazolást. 

Az U21-es válogatott játékos tehát jó eséllyel Paksra kerül, viszont több játékos Paksról kerülhet Fehérvárra. A legutóbb kölcsönben Nyíregyházán szerepelt Kovács Krisztián kapcsán már írtunk arról, hogy Fehérváron folytathatja, de más paksi játékosok is követhetik őt. 

Ugyanakkor nemcsak a Fehérvár érdeklődik paksi játékosok iránt. Úgy tudjuk, a Kecskemét Győrfi Milán iránt érdeklődik élénken, de a legutóbb Diósgyőrben, kölcsönben szerepelt Skribek Alen jövője is kérdéses, őt a Zalaegerszeg szerződtetné, illetve a szerződése lejártával várhatóan távozik a klubtól a 35 éves Varga Roland. Győrfi esetében nem kizárt, hogy összevonhatják az átigazolást a KTE-vel Zeke Márió ügyével, akivel kapcsolatban már írtuk, hogy a Paks szerződtetné. 

Ellenben, ahogy azt korábban már jeleztük, a Paksi FC tárgyal a Mezőkövesddel Szalai József szerződtetéséről. Úgy tudjuk, közel az egyezség a felek között abban az ügyben is, bár az még kérdés, a csatár pontosan mikor csatlakozhat a tolnaiakhoz.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PAKSI FC-NÉL
Érkezők: –
Kölcsönbe érkezők: –
Kölcsönből visszatérők: Debreceni Ákos (Kolorcity Kazincbarcika), Debreceni Zalán (Kozármisleny), Kocsis Bence (BVSC-Zugló), Kovács Krisztián (szlovák-magyar, Nyíregyháza Spartacus), Lapu Andor (Opus Tigáz Tatabánya), Lépő Kristóf (Kozármisleny), Nyári Patrik (Szentlőrinc), Simon Barnabás (Diósgyőri VTK), Skribek Alen (Diósgyőri VTK), Szekszárdi Milán (Szentlőrinc), Szendrei Ákos (Mezőkövesd Zsóry), Volter Patrik (VSC 2015 Veszprém). Kooperációs kölcsön után (Kozármisleny): Pesti Zoltán
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: –
Kiszemeltek: Pető Milán (Fehérvár), Szalai József (Mezőkövesd Zsóry), Zeke Márió (Kecskeméti TE) 
Távozók: Hegedűs János (FK Csíkszereda Románia, kölcsön után végleg), Ötvös Bence (Ferencvárosi TC), Szabó Bálint (FK Csíkszereda Románia, legutóbb kölcsönben: Fehérvár FC)
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatér klubjához: Szappanos Péter (Al-Fateh – Szaúd-Arábia)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Balogh Balázs (lejár a szerződése), Győrfi Milán (Kecskemét), Kovács Krisztián (Fehérvár), Könyves Norbert (magyar-szerb, lejár a szerződése), Skribek Alen (Zalaegerszeg) Varga Roland (lejár a szerződése)

Legfrissebb hírek

Az angyalföldiek edzője, Erős Gábor Győrhöz is kötődik

Labdarúgó NB I
31 perce

Jacobacci: Együtt tudunk élni ezzel az eredménnyel, a játékkal pedig kifejezetten elégedettek lehetünk

Labdarúgó NB I
11 órája

Pontmentéssel tért vissza a Honvéd – Baki a 88. percben egyenlített

Labdarúgó NB I
12 órája

Bedi és Derekas is duplázott, a Vidi gálával kezdte a bajnokságot

Labdarúgó NB II
13 órája

Ötgólos meccsen verte a DVTK az újoncot, góleső Fehérváron, kikapott a KTE Ajkán – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
15 órája

A versenyképesség megőrzése a legfőbb cél az élvonal aranyérmesénél

Labdarúgó NB I
15 órája

Hosszabbított a Somogyi fivérekkel a Honvéd – hivatalos

Labdarúgó NB I
17 órája

Hivatalos: Keresztes Krisztián Németországban folyatja

Labdarúgó NB I
23 órája