Visszatért a Hajduk Splithez a Diósgyőr horvát kapusa

B. D. K.B. D. K.
2024.01.30. 11:28
Sentic visszatért Horvátországba (Fotó: dvtk.eu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK a hivatalos felületein bejelentette, hogy visszatért a Hajduk Splithez Karlo Sentic kapus, akit a gárda nyáron vett kölcsön a horvát klubtól.

„Köszönöm az edzői stábnak, a menedzsmentnek és a DVTK minden munkatársának, hogy az elmúlt hat hónapban a DVTK kapusa lehettem. Csupa szívemnek kedves emléket viszek magammal – idézte a távozó Karlo Senticet a klub oldala.Külön köszönöm a szurkolóknak és a Miskolcon megismert embereknek, hogy megkönnyítették számomra a beilleszkedést a városban, és külföldiként is befogadtak maguk közé. Bízom benne, hogy fogunk még találkozni! Jó egészséget és sok boldog pillanatot kívánok minden Diósgyőr-szurkolónak és a DVTK-ért dolgozóknak, továbbá minél több győzelmet, ami lehetővé teszi, hogy a klub elérje azt a helyet, amit megérdemel. Hajrá, Diósgyőr!”

A 22 éves Karlo Sentic az őszi szezonban kilenc bajnoki és egy Magyar Kupa-mérkőzésen védett.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A DIÓSGYŐRI VTK-NÁL
Érkezők: Ondrej Baco (cseh, Hapoel Jerusalem – Izrael), Marco Lund (dán, IFK Norrköping – Svédország), Tóth Balázs (Kazincbarcika) 
Kölcsönbe érkezők:
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: Bánhegyi Bogdán (legutóbb kooperációs kölcsönben, Kazincbarcikán szerepelt)
Kiszemeltek:
Távozók: Marin Jurina (bosnyák-horvát, MTK Budapest), Lukács Dániel (Kecskeméti TE) 
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Karlo Sentic (horvát, Hajduk Split – Horvátország)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

 

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
16 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
19 órája

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00
Ezek is érdekelhetik