NB I: idén már nem játszhat a rutinos Puskás-védő

Batik Bence (Fotó: Szabó Miklós)
Az MTK elleni október 22-i bajnoki mérkőzésen megsérülő Batik Bence előreláthatólag három hónapig nem léphet pályára – adta hírül hivatalos honlapján a labdarúgót foglalkoztató Puskás Akadémia.
A fáradásos talpcsonttörést szenvedő Batik Bencét a napokban meg is operálták – írta vasárnapi hírében a felcsúti honlap.
Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására
Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57
Ezek is érdekelhetik






