Fehérvár: 500 forint adomány minden, az FTC-meccsre eladott jegy után

L. M.L. M.
2022.03.01. 12:00
null
A Vidi jegybevétele egy részével (is) segít (Fotó: molfehervarfc.hu)
A Mol Fehérvár FC minden egyes, a március 13-ai hazai bajnoki mérkőzésre értékesített belépőjegy után 500 forintot adományoz a Magyar Máltai Szeretetszolgálaton keresztül a kárpátaljai menekültek megsegítésére – írja közleményében a székesfehérvári klub. 

 

„Klubunk elkötelezett amellett, hogy segítséget nyújtson a Magyarországon oltalmat keresőknek, ezért partnerünk, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat segítségével a kárpátaljai menekültek megsegítésére ajánlunk fel 500 forintot minden eladott belépő után az FTC elleni hazai bajnoki mérkőzés jegybevételéből” – áll a közleményben.

A Fehérvár játékosai is gyűjtést szerveznek, az összegyűlt adományokat szintén a Máltai Szeretetszolgálat részére továbbítják. Emellett készülnek egy jótékonysági árveréssel is, amelyen egy, a csapat tagjai által dedikált mezre és egy szintén dedikált labdára lehet licitálni.

A Mol Fehérvár FC március 13-án, 17 órakor találkozik a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 24. fordulójában.

 

Legfrissebb hírek

A francia másodosztályból igazolt védőt a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 19:27

Efraín Juárez előbb meccselt, majd éneklésre készült az ETO edzőtáborában

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 17:13

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

Felkészülés: tíz gólt szerzett első nyári mérkőzésén a Paks

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 13:28

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Ebből új stílusú Ferencváros lesz – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 23:51

Borbély Balázs: Mindenki megkapja az esélyt a bizonyításra!

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:46
Ezek is érdekelhetik