NB I: Spanyolországba igazolt a Mezőkövesd védője

K. B.K. B.
2022.02.02. 09:36
Héctor (sárgában) a spanyol negyedosztályban folytatja pályafutását (Fotó: Török Attila)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd a hivatalos honlapján bejelentette, hogy  27 éves védője, Héctor Martínez Torres a spanyol negyedosztályban szereplő Real Murcia csapatába igazol.

Héctor Martínez Torrestavaly nyáron igazolt Mezőkövesdre. Azóta két NB I-es mérkőzésen lépett pályára, a Gyirmót FC Győr elleni hazai (0–0) és a Kisvárda elleni idegenbeli (0–2) találkozón is kezdőként. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként 1–1-es döntetlennel zárult Magyar Kupa-meccsen is lehetőséghez jutott, a büntetőpárbajban eldőlt összecsapást kezdőként végigjátszotta.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS MEZŐKÖVESDEN
Érkezők:
Babati Benjámin (ZTE FC), Patrick Ikenne-King (nigériai, szabadon igazolhatóként), Kamer Qaka (albán, Shkëndija – Észak-Macedónia, szabadon igazolhatóként), Andrej Lukic (horvát, Dragovoljac – Horvátország), Amir Bilali (albán, Academica Clinceni – Románia)
Kölcsönbe érkezők: Denis Granecny (cseh, Baník Ostrava – Csehország)
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:

Kiszemeltek: Tomislav Kis (horvát, FK Zalgiris – Litvánia)
Távozók: Szépe János (MTK Budapest), Jakub Vojtus (szlovák, Rapid Bucuresti – Románia), Héctor Martínez Torres (spanyol, Real Murcia – Spanyolország)