MTK: három fiatallal profi szerződést kötött a klub

SZ. R.SZ. R.
2021.07.07. 13:08
null
Három fiatal is profi szerződést kapott az MTK-tól (Fotó: mtkbudapest.hu)
Hivatalos oldalán jelentette be az MTK, hogy profi szerződést kötött három akadémistájával, Várkonyi Bencével, Guth Ádámmal és Rimóczi Tamással.

 

A klub közleménye szerint Várkonyi és Guth is alapembere volt az U19-es bajnoki címet nyerő együttesnek, míg Rimóczi az U17-es csapatban volt kulcsember és csapatkapitány-helyettes.

Mindhárom játékos az MTK NB III-as csapatával kezdte meg a felkészülést a következő idényre.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
5 órája

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

MTK: korábbi játékos csatlakozik Pinezits Máté stábjához

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 15:34

Élményekkel és érmekkel újra kék-fehérben Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 08:55

A spanyol harmadosztályú klub végleg megszerezte az MTK kapusának játékjogát

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 19:28

NB I: az MTK volt az előző idény legsportszerűbb csapata

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 14:27

Három fiatal is debütált az élvonalban, döntetlennel zárult a Puskás Akadémia és az MTK bajnokija

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 21:53

Videó: Kádár Tamás visszavonul, a Pancho Arénában búcsúzott a futballtól

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 20:46
Ezek is érdekelhetik