DVTK: „A futball a szurkolókért van, de ilyenkor az egészség a legfontosabb”

B. L.B. L.
2020.03.12. 21:48
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK vezetőedzője, Feczkó Tamás sajnálja, hogy szurkolók nélkül kénytelen csapata pályára lépni a Mol Fehérvár FC vendégeként, de hozzátette, ilyenkor az egészség a legfontosabb.



„Biztosan furcsa lesz a szombati találkozó, a labdarúgók többsége valószínűleg nem játszott zárt kapuk mögött – idézi a dvtk.eu Feczkó Tamást. – A futball a szurkolókért van, de egy világméretű járvány felülír mindent, ilyenkor az egészség a legfontosabb. Sajnálom, hogy így alakult, a csapatnak sem lesz könnyű, de a szurkolók számára még nehezebb, hogy ki tudja meddignem láthatják kedvenc csapatukat.”



„Biztosan furcsa lesz a szombati találkozó, a labdarúgók többsége valószínűleg nem játszott zárt kapuk mögött – idézi a dvtk.eu Feczkó Tamást. – A futball a szurkolókért van, de egy világméretű járvány felülír mindent, ilyenkor az egészség a legfontosabb. Sajnálom, hogy így alakult, a csapatnak sem lesz könnyű, de a szurkolók számára még nehezebb, hogy ki tudja meddignem láthatják kedvenc csapatukat.”

 

Legfrissebb hírek

Feczkó Tamás: Fáj, hogy nem maradhattam Kispesten

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 07:54

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

Korolovszky Gábor: A nagy csapatok ellen jobban megy

Labdarúgó NB II
2026.04.28. 07:50

Feczkó Tamás: Nyolcvan másodperc hiányzott

Magyar foci
2026.04.22. 08:13

Nuno Campos: Fantasztikus kapcsolat van a klub és a szurkolók között, csodás érzés, hogy skandálják a nevem

Labdarúgó NB I
2026.04.22. 00:02

Szatmári Csaba: A Barcikától kapott pofont el kell felejteni

Labdarúgó NB I
2026.03.19. 06:32
Ezek is érdekelhetik