Kisvárda: a kupameccsen remekelt az ellenfélnél, szerződtették – hivatalos

2020.01.09. 08:10
null
Jelena Richárd Kisvárdán folytatja páyafutását (Fotó: kisvardafc.hu)
A Kisvárda NB I-es labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Jelena Richárd, a harmadosztályú Kozármisleny 22 esztendős támadója.

Az 1998-as születésű játékos a Budapest Honvéd színeiben mutatkozott be a hazai élvonalban, majd megfordult Pakson, Csákváron, Zalaegerszegen és Mosonmagyaróváron. A nyáron írt alá a Kozármislenyhez, amelynek színeiben az ősszel tizennégy NB III-as bajnoki mérkőzésen összesen tizenkét gólt szerzett.

A Magyar Kupában Jelena remekül játszott a Kisvárda elleni találkozón, amelyen pazar szabadrúgásgóllal egyenlített, a 90. percben, 1–2-es állásnál azonban kihagyott egy tizenegyest.

A mislenyi klub közleményében az áll, a Kisvárda a kupameccsen figyelt fel a támadóra, akit az őszi szezon végén megkeresett. Jelena megfelelt a próbajátékon, így a Kisvárdához igazolt, s elutazott új csapatával az egyiptomi edzőtáborba.

„Nagyon örülök, hogy Mislenybe kerültem nyáron, hiszen ismertem a közeget, tudtam hova jövök, és különösen pozitív volt, hogy nagyon szerettek volna leigazolni – idézi a kozármislenyfc.hu Jelenát. Amellett, hogy jó kiugrási lehetőségnek tartottam, kihívás is volt számomra, hiszen voltak és vannak céljai a csapatnak. Így utólag csak jókat tudok mondani erről a félévről a csapat, a stáb, és a vezetőség szempontjából. Egy kicsit fájó szívvel válok el a csapattól, hiszen szerettem itt lenni. Sok sikert kívánok az egész klubnak, remélem, fogok majd egyszer még Mislenyben focizni!”

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A KISVÁRDÁNÁL
Érkezők:
Jelena Richárd (Kozármisleny FC), Nemanja Obradovics (szerb, Szpartak Szubotica – Szerbia)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Dombó Dávid (Mezőkövesd), Novothny Soma (Újpest FC, legutóbb kölcsönben Puszan IPark – Dél-Korea)
Távozók: Anderson Pico (brazil), Felipe (brazil, visszavonul), Hugo Seco (portugál, Farense – Portugália – szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Gheorghe Grozav (román)

Legfrissebb hírek

NB II: öt távozó Szegeden és a BVSC-nél, négy a Soroksárnál, a Gyirmót három játékossal erősített

Labdarúgó NB II
11 órája

Továbbra is kölcsönben marad az MTK-nál a szlovén válogatott középpályás

Labdarúgó NB II
16 órája

Paksra érkezett, Kisvárdáról távozott egy kapus

Labdarúgó NB I
19 órája

Nyíregyháza: több országból is érdeklődnek a védő iránt; Beke végleg távozott

Labdarúgó NB I
20 órája

NS-infó: a Qarabaghoz tartó Várkonyi elbúcsúzott, Joao Victor is hiányzik, de jött egy új brazil kiszemelt

Labdarúgó NB I
22 órája

Könyves Norbert: Még nem hagyom abba!

Labdarúgó NB II
2026.06.29. 12:23

NB II: új játékos Ajkán és a BVSC-nél, egy távozó Kozármislenyben

Labdarúgó NB II
2026.06.29. 11:33

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
2026.06.27. 19:38
Ezek is érdekelhetik