MTK: a csapat is csatlakozott a jótékonysági csokigyűjtéshez
A labdarúgó NB I-es MTK is csatlakozott a jótékonysági csokigyűjtéshez.
Mint azt a kék-fehérek honlapja írja, az előző év sikerein felbuzdulva az egyesület idén is megismétli az akciót, melynek a lényege az, hogy a gyermekotthonban élő gyerekeket az ünnepek ideje alatt meglephessék egy-egy tábla csokoládéval.
Az MTK NB I-es csapatának játékosai, valamint stábtagjai idén 358 tábla csokoládéval járulnak hozzá a kezdeményezéshez, a klub egyúttal arra kér mindenkit, hogy lehetőség szerint csatlakozzon az akcióhoz, amely december 7-éig tart.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






