A Videoton és a Zalaegerszeg is játszik az eszékiekkel a nyári felkészülés során Ausztriában – derült ki a horvát NK Osijek labdarúgócsapatának honlapjáról.
Az eszékiek június 22-én utaznak kéthetes ausztriai edzőtáborba, ahol27-én a Videotonnal játszanak, majd több mérkőzést követően a túra zárásaképpen július 4-én az NB II-es Zalaegerszeggel csapnak össze.
Legfrissebb hírek

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött
Légiósok
2026.06.25. 16:48

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik




