Kép: markáns szurkolói vélemény az új újpesti címerről

A szurkolók egyértelművé tették: nem örülnek a változtatásnak
Mint arról korábban beszámoltunk, az Újpest FC bemutatta új címerét. A lila-fehér klub szurkolói és az UTE is kifejezte nemtetszését az újítással kapcsolatban. A csalódott rajongók egy molinót is elhelyeztek az Újpesti vasúti hídon, melyen az áll: „Benneteket kell lecserélni, nem a címert! Takarodjatok Újpestről!”

Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03

Lenny Joseph: Bajnokok és kupagyőztesek akarunk lenni!
Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:56
Ezek is érdekelhetik




